Nejlepší dnešní investice je do akcií bank

Investování Žádné komentáře
featured image

Nejlepší dnešní investice je do akcií bank.
Nesmí ale jít o banku, která neví kudy kam jako MONETA, která nemá určený směr a vlastnickou strukturu.
PPF  neví od smrti majitele kudy kam.
ČNB straší inflací, úrokové sazby na hypotékách se zvedají.

Dobrá rada pro všechny.
Peníze, které neutratíte, sice hypoteticky ztrácejí strašením z inflace, ale přiklad:
Když máte 1 000 000Kč, inflace požere 5%, mám se z toho zbláznit a nakupovat a nebo za ten milion si vždy kdykoliv můžu koupit cokoliv a kdy potřebuji do domácnosti anebo na opravu čehokoliv, ale mám je v pohotovosti.
Inflace je jenom takový kostlivec ve skříni pro blbečky????????

Vlastně banky pomohly, že napůjčovaly lidem na bydlení pod 2% úrokových sazeb a teď na nich alespoň vydělají akcionáři, úroková sazba půjde na 5% časem, fixace skončí, hypotéky teď jen porostou ještě více, lidi kdyby nakoupili nemovitosti za ty nekřesťanské peníze na úvěry hypotéky a půjčky.
Jsem absolutně za, abych pak mohl jako akcionář zabavovat, prodávat a dávat do konkurzu a vyhlašovat konkurzy u soudu, a pak prodávat a obohacovat se.
Přeji všem krásný den za všechny dostupné a stabilní banky na českém trhu, uvedu jen ty, které v dnešní době jsou mé neoblíbenější.
ERSTE, KB, ČNB, ČSOB, pak už dál jen můžeme polemizovat v názvech, každému radím, do každé banky max. 100 000EUR kvůli pojištění vkladů.
A víte proč jen tolik?.. neb tam máte rezervu a nevíte, co bude za 4 nebo 5let, dluhopisy nebrat, když tak jen státní nejsou pojištěné a STÁT nezkrachuje, neb pak přijdete o všechny peníze vložené???

A pokud jde o další produkty, penzijko anebo životní pojištění, to už ani nepíši, zjistěte si to sami, neb by jste asi nespali?????

Přidat svůj komentář